Hakkımızda

Hakkımızda

Tecrübeye, kalite bilincine, sürekli gelişime, iş ahlakına ve katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir

1985 yılında kaliteyi ön planda tutarak sağlam yapılar inşa etmek amacıyla bir aile şirketi olarak kurulan Özkanoğlu İnşaat, 35 yılı aşkın bir süredir faaliyet alanlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak emin adımlarla ilerlemektedir. Sadece inşaat ve taahhüt sektörü olarak başlamış olduğu faaliyetlerine, 1996 yılında PVC ve Alüminyum Kapı Pencere Sistemlerini de dahil ederek, Dünya’nın en kaliteli ve geniş ürün gamına sahip Alman malı REHAU’nun ve Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Adopen Pvc Kapı ve Pencere Sistemlerinin üretici bayisi olarak bölgesinde lider bir firma olmuştur. Kapı ve Pencere Sistemlerinin tamamı, tam otomatik CNC İşleme Merkezi makinelerinde el değmeden, insan hatasına mahal vermeden ve büyük bir titizlikle üretilmekte, müşteriye zamanında ve kaliteli ürünler sunulmaktadır. Bugün dünya çapında en güçlü markaların bayiliği ile son teknolojiyi yakından takip eden, müşterinin talep ve beklentilerini en iyi şekilde yerine getiren, kaliteyi bir anlayış ve yaşam tarzı olarak benimseyen Özkanoğlu, 35 yılda binlerce yurt içi müşterisini memnun etmiştir. 2019 yılından itibaren ürettiği üstün kalite ürünleri, ülke ekonomisine katkı yapmak ve katma değer sağlamak amacı ile başta Kanada, Malta, Hollanda, Fransa olmak üzere, birçok gelişmiş ülkelere ihracat yapmaya başlamış ve tüm dünyada hayata pencere açmaya devam etmektedir. Ürün ve hizmet kalitesinin, çalışanların kalitesiyle başladığının bilincinde olan Özkanoğlu, Kaliteli ve nitelikli insan gücünü bünyesinde bulundurmaya, personelin yetenek ve tecrübesinden azami fayda sağlamaya, dayanışma ve iş birliğinin esas olduğu bir çalışma ortamı oluşturmaya, herkesin bir üyesi olmak istediği örnek bir şirket olmaya azami gayret göstermektedir. İnşaat, Pvc ve Alüminyum Sektöründeki teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümleri benimseyen şirketimiz Güvenilirlik, Yüksek sorumluluk duygusu, Tecrübe, Kalite bilinci, Sürekli gelişim ve iyileştirme, İş ahlakına, Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilme ve katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

MİSYONUMUZ

İnşaat ve PVC Sektöründe Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet üretip uygulamalarını gerçekleştirmek.

VİZYONUMUZ

İnşaat ve Pvc Sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, sektöründe lider bir şirket olmak.

Değerlerimiz Türkiye’nin gelişimi ve Avrupa Birliği ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve İnşaat ve Pvc sektöründeki teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümleri benimseyen Özkanoğlu; Güvenilirlik, Yüksek sorumluluk duygusu, Tecrübe, Kalite bilinci, Sürekli gelişim ve iyileştirme, İş ahlakına, Müşteri beklenti ve İhtiyaçlarını karşılayabilme ve katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

SEKTÖREL ÇÖZÜM YAKLAŞIMI

Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkündür. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için Özkanoğlu, sektörel yapılanma üzerine kurulmuştur. Marka bağımsız, anahtar teslimi bilişim çözümleri sunan Özkanoğlu, farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır. 03 / 05 / 1985 yılında kaliteyi ön planda tutarak sağlam yapılar inşa etmek amacıyla bir aile şirketi olarak kurulan Özkanoğlu, 35 yılı aşkın bir süredir faaliyet alanlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak emin adımlarla ilerlemektedir.

Sadece inşaat ve taahhüt sektörü olarak başlamış olduğu faaliyetlerine, 1996 yılında PVC ve Alüminyum Kapı Pencere Sistemlerini de dahil ederek, Dünya’nın en kaliteli ve geniş ürün gamına sahip Alman malı REHAU’nun ve Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Adopen Pvc Kapı ve Pencere Sistemlerinin üretici bayisi olarak bölgesinde lider bir firma olmuştur. Kapı ve Pencere Sistemlerinin tamamı, tam otomatik CNC İşleme Merkezi makinelerinde el değmeden, insan hatasına mahal vermeden ve büyük bir titizlikle üretilmekte, müşteriye zamanında ve kaliteli ürünler sunulmaktadır.

Bugün dünya çapında en güçlü markaların bayiliği ile son teknolojiyi yakından takip eden, müşterinin talep ve beklentilerini en iyi şekilde yerine getiren, kaliteyi bir anlayış ve yaşam tarzı olarak benimseyen Özkanoğlu, 35 yılda binlerce yurt içi müşterisini memnun etmiştir.

2019 yılından itibaren ürettiği üstün kalite ürünleri, ülke ekonomisine katkı yapmak ve katma değer sağlamak amacı ile başta Kanada, Malta, Hollanda, Fransa olmak üzere, birçok gelişmiş ülkelere ihracat yapmaya başlamış ve tüm dünyada hayata pencere açmaya devam etmektedir.

Ürün ve hizmet kalitesinin, çalışanların kalitesiyle başladığının bilincinde olan Özkanoğlu, Kaliteli ve nitelikli insan gücünü bünyesinde bulundurmaya, personelin yetenek ve tecrübesinden azami fayda sağlamaya, dayanışma ve iş birliğinin esas olduğu bir çalışma ortamı oluşturmaya, herkesin bir üyesi olmak istediği örnek bir şirket olmaya azami gayret göstermektedir.

İnşaat ve Pvc Sektöründeki teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümleri benimseyen şirketimiz Güvenilirlik, Yüksek sorumluluk duygusu, Tecrübe, Kalite bilinci, Sürekli gelişim ve iyileştirme, İş ahlakına, Müşteri beklenti ve İhtiyaçlarını karşılayabilme ve katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

Ekibimize katılmak ister misiniz?

Aşağıdaki soruları cevaplayarak ekibimize katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Özkanoğlu

Kalite Politikası

Kalite Politikası

Ürettiği profillerin kalitesini uluslararası çeşitli ölçüm ve standardizasyon kuruluşlarından aldığı kalite belgeleri ile ispatlamış bir kuruluştur.

Özkanoğlu’nun kalite politikası müşteri memnuniyetine dayanır.

Üretici bayisi olduğumuz Adopen, ürettiği profillerin kalitesini uluslararası çeşitli ölçüm ve standardizasyon kuruluşlarından aldığı kalite belgeleri ile ispatlamış bir kuruluştur.

Adopen’in misyonu, tüketicisini yerli ve yabancı olmak üzere ayırt etmeksizin PVC profil konusunda en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunarak, “Dünyanın PVC Profil Üreticisi” olmaktır.

Bu doğrultuda Adopen, profil dendiği zaman akla gelen en ileri teknoloji ile üretilen ürünü ve en nitelikli hizmeti global bir düşünce yapısı içerisinde tüm dünyaya sunmayı amaçlar.

Özkanoğlu İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. Kapı ve Pencere Sistemleri Adopen’den aldığı güç ve destekle koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri her daim haklıdır prensibi ile tüm müşterilerine sorunsuz hizmet anlayışıyla 1985′den günümüze çalışmalarına devam etmektedir.

SİZİ ARAYALIM

Aydoğanlar